ul. Kolska 3a, Konin63 244 89 12

O firmie

Firma PROGRAM powstała w 1990 roku. Jako główny profil swojej działalności firma obrała kompleksową informatyzację przedsiębiorstw, sklepów, urzędów administracji państwowej oraz oświaty. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dziś efektywnie działać w zakresie obsługi serwisowej urządzeń i wsparcia technicznego.


Jako dynamicznie rozwijająca się firma mamy możliwości ciągłego poszerzania naszej oferty tak by w pełni wychodziła ona naprzeciw potrzebom naszych klientów. Wszystkie realizowane przez nas projekty dostosowujemy do indywidualnych wymagań, dlatego też wszelkie działania poprzedzamy analizą i identyfikacją potrzeb klienta. W swej pracy i ofercie bazujemy na najnowszych osiągnięciach technicznych i naukowych.


Jakość usług jest dla nas priorytetem i głównym elementem prowadzonej w firmie polityki jakości. Za prawidłową jej realizację odpowiedzialny jest sztab zaangażowanych i doświadczonych profesjonalistów. Nasi pracownicy biorą systematyczny udział w szkoleniach prowadzonych przez firmy partnerskie, uzyskując certyfikaty potwierdzające ich doświadczenie i umiejętności.


Pragnąc zapewnić swoim klientom usługi świadczone na jak najwyższym poziomie, utrzymuje stałe relacje partnerskie z producentami najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Współpraca ta zapewnia dostęp do najnowszych technologii oraz możliwość szerokiego wsparcia kompetencyjnego.


Produkt, który Państwu oferujemy, to INTEGRACJA działań i usług wykonywanych na potrzeby sieci sklepów, począwszy od jednolitych systemów sprzedaży poprzez ogólnopolski serwis, centralny system zbierania danych, ustandaryzowanie systemów nadzoru wizyjnego, czy zabezpieczeń antykradzieżowych, ujednolicenie wizualizacji i wyposażenia placówek, aż po dostarczanie wszelkich elementów niezbędnych do funkcjonowania sklepu.