Przejdź do treści

Elzab Jota Online

Wersja LAN

Elzab Jota Online 

Poszukujesz intuicyjnej w obsłudze, ale zaawansowanej technologicznie kasy fiskalnej? Sprawdź nowy model Elzab Jota Online. To nowoczesne urządzenie zaprowadzi Twoje przedsiębiorstwo ku szybszej realizacji celów biznesowych.   

Niezawodne połączenie z CRK 

Jeśli zależy Ci na przewodowej i bezprzewodowej transmisji danych do Centralnego Repozytorium Kas, Jota wykorzystuje połączenie Ethernet albo połączenie Wi-Fi bądź GPRS w zależności od wersji. Nie ma budowy modułowej. Może nawiązać komunikację z komputerem, terminalem do kart płatniczych, wagą elektroniczną, czytnikiem kodów czy drukarką. 

Dobra pamięć 

Kasa fiskalna Jota Online zapisuje w formie cyfrowej informacje dotyczące obrotu w pamięci chronionej. Od teraz łatwo wyszukasz potrzebne informacje oraz przeanalizujesz wyniki sprzedaży. Koniec ze stosami rolek i kartonami archiwizacyjnymi w biurze. W Twojej firmie zapanuje nowej generacji, cyfrowy porządek! 

Wiele możliwości 

Masz rozbudowaną bazę towarów i pragniesz ją usystematyzować? Elzab Jota Online pozwoli Ci zapisać do 20 000 kodów PLU i podzielić je na 99 grup. Ciekawą funkcją jest obsługa rabatów oraz promocji, które można uwzględnić podczas wystawiania paragonu. Pracę poza centralą firmy zapewni pojemny akumulator 4 000 mAh

Sterowanie 

Kasa fiskalna jest przyjazna w obsłudze i poradzi sobie z nią nawet początkujący sprzedawca. Alfanumeryczna klawiatura z możliwością zdefiniowania 71 skrótów klawiszowych pozwoli na błyskawiczną obsługę Klientów oraz drukowanie raportów. 2 podświetlane ekrany wyświetlają czytelne informacje o procedowanej transakcji dla pełnej kontroli zarówno przez kasjera, jak i kupującego. 

Łatwo, szybko i ładnie 

Elzab Jota Online wyróżnia się mechanizmem drukującym wytrzymałym na trudne warunki zewnętrzne oraz intensywną eksploatację. Mechanizm „easy load” pozwoli szybko załadować rolkę termiczną i kontynuować sprzedaż. Ponadto Jota Online wydrukuje dokument z logo oraz kodami kreskowymi. Szybko zrealizujesz zamówienia Klientów, którym zależy na wystawieniu faktury. Wydrukuj paragon z NIP-em i gotowe! 

Inwestycja w solidną kasę o wysokich parametrach pracy będzie dobrym wyborem dla przedsiębiorców, którzy lubią niezawodne i trwałe rozwiązania. 

zadzwoń