Przejdź do treści

Elzab K1 Slim Online

Wersja WI-FI

Elzab K1 Slim 

Kasa fiskalna, która wygląda jak telefon komórkowy? Tak, to możliwe. Przedstawiamy nowy projekt firmy Elzab dla osób ceniących wygodę użytkowania. Model K1 Slim ma wymiary 27 x 82 x 155 mm i jest najmniejszą kasą fiskalną dostępną na polskim rynku. Ma estetyczną obudowę i nowoczesny design, nie potrzebuje żadnych kabli, dlatego zapewni wysoką estetykę w Państwa miejscu pracy.  

Kolorowy panel dotykowy TFT o przekątnej 5” działający w rozdzielczości 480 x 854 pikseli do złudzenia przypomina nowoczesny smartfon i dostarcza przyjemnych doznań wizualnych. Ekran dotykowy z matrycą IPS jest wytrzymały, czytelny i intuicyjny w obsłudze. Ten model oferujemy w konfiguracji z interfejsem komunikacyjnym Bluetooth/Wi-Fi.  

Korzyści z drukarki K1 Slim 

Dzięki inwestycji w kasę fiskalną online bezproblemowo można wypełnić obowiązek bezprzewodowego wysyłania danych do Centralnego Repozytorium Kas. Z pomocą tego urządzenia znacznie usprawnią Państwo proces sprzedaży, zaoszczędzą mnóstwo czasu, a także środków finansowych. Dodatkowo starannie wypracowane kontakty z producentem pozwalają nam oferować drukarki Elzab w naprawdę atrakcyjnych cenach

Praktyczne rozwiązania 

K1 Slim to nie tylko elegancki design, ale także wiele przydatnych funkcji. Z łatwością zdefiniować można aż 5 000 produktów lub usług oraz 50 skrótów do najczęściej używanych funkcji i asortymentu. Długość nazwy to aż 40 znaków, co gwarantuje precyzyjny i czytelny opis na paragonie. Mechanizm szybkiego załadowania papieru pozwoli osobom, które nigdy nie miały do czynienia z kasą fiskalną na prawidłową i sprawną wymianę rolki. Model K1 Slim posiada port komunikacyjny USB. Może więc współpracować z każdym komputerem i terminalem płatniczym. Dyskretny i niezwykle wydajny mechanizm drukujący zapewnia szybkie oraz płynne działanie. To urządzenie zda egzamin wszędzie tam, gdzie nie ma możliwości zainstalowania dużego, stacjonarnego urządzenia fiskalnego. Wydajna bateria litowo-polimerowa o pojemności 2 000 mAh pozwoli na wiele godzin niezakłóconej pracy poza siedzibą firmy. 

Drukarka fiskalna online Elzab K1 Slim to niezwykle istotny element systemu sprzedażowego w każdej nowoczesnej firmie. Zaskakuje swoim estetycznym wyglądem, solidnością, trwałością oraz prostą obsługą. Będzie nieocenioną pomocą w przenoszeniu Państwa firmy na nowy poziom obsługi klienta oraz zarządzania sprzedażą. 

zadzwoń