Przejdź do treści

Elzab K10 Online

Wersja WI-FI

ELZAB K10 Online

ELZAB K10 Online to niewielka, solidnie wykonana kasa fiskalna online z kolorowym panelem dotykowym o wielkości 4,3″, na którym wyświetlane są wszystkie treści w rozdzielczości 272 x 460 pikseli. Zapewnia on intuicyjną obsługę nawet dla początkujących. Alfanumeryczny, wyrazisty ekran LCD informuje Klienta na bieżąco o przebiegu obsługi. Elzab K10 online posiada niezwykle wydajny mechanizm drukujący pracujący z prędkością 75 mm/s.

Mała i wygodna

Prezentowana kasa fiskalna jest lekka, a jej wymiary wynoszą zaledwie gł. 190 x szer. 95 x wys. 70 mm. Dzięki temu jest łatwa w przechowywaniu oraz transporcie i nie zajmuje dużo miejsca na ladzie lub biurku.

Użyteczność i bezpieczeństwo

Jeśli wymiana rolki nie należy do Twoich ulubionych czynności, Elzab K10 online posiada specjalny mechanizm „easy load”, który pozwoli Ci szybko załadować nową porcję papieru. Jeśli zależy Ci na bezpiecznym i wygodnym archiwizowaniu danych, drukarka ta posiada pamięć chronioną. Cała dokumentacja jest automatycznie zapisywana na elektronicznym nośniku. Urządzenie zapewnia transmitowanie danych do Centralnego Repozytorium Kas (CRK) przy zastosowaniu standardu Wi-Fi. Ta niepozorna kasa ma ogromny potencjał. Może współpracować z komputerem, skanerem, wagą, czy szufladą na pieniądze.

Ogromne możliwości

Większych sprzedawców zainteresuje fakt, że drukarka płynnie komunikuje się z kilkoma terminalami do kart płatniczych jednocześnie. Ten model umożliwia też zaprogramowanie bazy 5 000 produktów lub usług (PLU), które bez problemu posortujesz w 99 grup o nazwach o długości do 40 znaków. Inną ciekawą funkcjonalnością jest tryb szybkiej sprzedaży.

Mobilność i niezależność

Drukarka została stworzona z myślą o pracy stacjonarnej oraz w terenie. Posiada wymienną baterię litowo-jonową o dużej pojemności. Wysokiej jakości wykonanie sprawia, że urządzenie jest niezawodne i wytrzyma nawet w trudnych warunkach atmosferycznych. Firma Elzab zadbała również o prawdziwych estetów i oferuje aż 6 różnych wersji kolorystycznych tego modelu.

Kasa Elzab K10 online z pewnością będzie doskonałą inwestycją w efektywne realizowanie zleceń oraz profesjonalne zarządzanie firmą, a także doskonałą wizytówką przedsiębiorcy podążającego za najnowszymi trendami.

zadzwoń