Przejdź do treści

Elzab Mera Online

Wersja LAN

Drukarka Elzab Mera Online to zaawansowane rozwiązanie wspierające najróżniejsze firmy. Sprawdź jak jej wyjątkowe parametry oraz użyteczne funkcje mogą pomóc Ci osiągnąć lepsze wyniki. 

Transmisja danych 

Urządzenie pozwoli Ci bezbłędnie i szybko spełnić obowiązek przesyłania informacji  do Centralnego Repozytorium Kas. W standardowej konfiguracji drukarki połączysz się z CRK za pośrednictwem łącza Ethernet. Dla zwolenników bezprzewodowej pracy również dostępna jest wersja z Wi-Fi. 

Genialna pamięć 

Drukarka wyróżnia się niezwykłą pojemnością pamięci chronionej, która służy do archiwizowania prowadzonej ewidencji fiskalnej. Dane przechowywane są w formie cyfrowej. Na wyciągnięcie ręki masz dostęp do zgromadzonych informacji, których kopię zapasową możesz zapisać na dysku twardym.  

Przejrzystość transakcji 

Elzab Mera Online zwraca uwagę swoim ekranem TFT o wielkości 4,3″. Kolorowy wyświetlacz zapewnia emitowanie czytelnych i estetycznych informacji istotnych dla klienta oraz sprzedawcy. Do drukarki online możesz w razie potrzeby dokupić wolnostojący ekran, zwiększając atrakcyjność obsługi klientów. 

Pół miliona pozycji  

Jesteś właścicielem olbrzymiego asortymentu, w którym chcesz zaprowadzić porządek szybko i na stałe? Elzab Mera Online sprosta temu zadaniu znakomicie. Urządzenie obsługuje do 500 000 pozycji PLU. Co więcej, drukarka pozwala na emitowanie paragonów fiskalnych z nazwami produktów i usług do 64 znaków plus dodatkowe linie opisu.  

Komunikacja  

To urządzenie fiskalne bez problemu włączysz do istniejącego systemu sprzedaży, Mera Online posiada porty USB i Ethernet i popularne protokoły komunikacyjne do płynnej współpracy z najpopularniejszym oprogramowaniem do zarządzania sprzedażą i magazynem.  

Prędkość maksymalna 

Mechanizm wydruku pozwala na niespotykane wcześniej tempo obsługi do 48 linii na sekundę. Ponadto wymiana rolki nie opóźni pracy ani nie spowoduje niekorzystnych przestojów, gdyż zajmie kilka sekund. Elzab Mera drukuje na papierze o szerokości 57 mm i długości 80 m.  

Estetyka paragonó 

Wygląd dokumentu sprzedaży to wizytówka firmy. Równe brzegi dokumentów zapewni ostry obcinacz. Spersonalizowane, czytelne treści z grafiką uzyskasz dzięki zaawansowanej technologii wydruku. 

Postaw na niespotykaną wytrzymałość, ciekawy design oraz wielozadaniowość.

zadzwoń