Przejdź do treści

Elzab mini online

Wersja WI-FI

Elzab Mini Online 

Nie musisz już iść na kompromis pomiędzy wygodą, funkcjonalnością i ceną. Na rynku pojawiła się drukarka fiskalna Elzab Mini Online. Jej niewielkie wymiary (195 x 205 x 77 mm) sprawdzą się w każdym przedsiębiorstwie bez względu na branżę. 

Ciekawe funkcjonalności 

Kasa Elzab Mini pozwala na zaprogramowanie aż 10 000 pozycji PLU. Będzie drukowała czytelne i estetyczne paragony z nazwami elementów asortymentu do 40 znaków. Przydatną opcją jest sprzedaż ze zmienną ceną, grupowanie wybranych produktów w zestawy promocyjne, a także stosowanie rabatów łączonych lub indywidualnych.  

Opieka nad danymi 

Dzięki inwestycji w produkt Elzab w Państwa biurze nareszcie zapanuje ład i porządek. Zniknie potrzeba archiwizowania ważnej dokumentacji firmowej, m.in. kopii paragonów. Model Mini Online ma bowiem pamięć chronioną, w której samoczynnie zapisywane są istotne dane. Ponadto kasa automatycznie wysyła informacje do Centralnego Repozytorium Kas. Połączenie z CRK może być przewodowe albo bezprzewodowe po zastosowaniu dodatkowego modułu Bluetooth/Wi-Fi.  

Wielozadaniowość 

Model Mini Online może współtworzyć spójny system zarówno z komputerem, terminalem, jak i czytnikiem kodów, wagą oraz szufladą nie pieniądze. Drukarka Elzab wyróżnia się wygodną w obsłudze klawiaturą alfanumeryczną, która umożliwia korzystanie z wielu skrótów. Usprawni to sprzedaż najpopularniejszych produktów. Mini Online posiada też 2 ekrany: nabywcy i użytkownika, na których wyświetlane są w sposób przejrzysty najważniejsze informacje o przebiegu transakcji. 

Szybki i łatwy wydruk 

Wytrzymały mechanizm drukujący zapewnia niezawodne działanie kasy nawet w trudnych warunkach poza siedzibą firmy. Drukarka wyróżnia się wygodną obsługą, dużą wydajnością oraz cichym działaniem. Mini Online emituje dokumenty z prędkością do 75 mm/s. Posiada ona również specjalny mechanizm do łatwej wymiany rolek papieru. Dużym atutem drukarki jest możliwość dodania treści do paragonu jak np. podziękowanie za zakup. 

Mobilność i solidność 

Elzab Mini Online to niewątpliwie jedna z najnowocześniejszych kas, która sprawdzi się w małych i średnich punktach stacjonarnych oraz podczas świadczenia usług z dojazdem lub sprzedaży w terenie. Wydajna bateria 2200 mAh pozwoli na swobodną obsługę klientów przez długi czas. Jej solidna oraz elegancka obudowa będzie zawsze wyglądała reprezentacyjnie nawet po długotrwałym i intensywnym użytkowaniu.  

zadzwoń