Przejdź do treści

Elzab Zeta Online

wersja Wi-Fi

Chcesz zaprosić nową jakość do swojej firmy? Marzysz o lepszej organizacji pracy oraz wydajniejszym systemie sprzedaży? Firma Elzab ma dla Ciebie propozycję. 

Zaskakujące możliwości 

Jeśli posiadasz bogaty i zróżnicowany asortyment, w którym nie możesz zaprowadzić porządku, drukarka obsłuży bazę towarową do 300 000 towarów lub usług. Dokładnie i precyzyjnie zdefiniujesz każdą pozycję za pomocą 42 znaków oraz 3 linii opisu (3×35 znaków).  

Pamięć godna podziwu 

Drukarka Zeta Online została wyposażona w niezwykle praktyczny moduł zwany pamięcią chronioną. Można zapisywać w niej dane z fiskalizacji w formie cyfrowej. Nie zbieraj już gór rolek, lecz archiwizuj dane jak na nowoczesne przedsiębiorstwo przystało. Dodatkowo zapisz je na komputerze lub płycie i ciesz się bezpieczeństwem informacji sprzedażowych.  

Przejrzystość transakcji 

Elzab Zeta ma wbudowany ekran LCD, na którym mogą się pojawiać 2 linie tekstu po 16 znaków. Możesz też wybrać urządzenie Zeta z dodatkowym, wolnostojącym wyświetlaczem. Producent zastosował 4 przyciski typu Alps dla maksymalnego uproszczenia obsługi. Dzięki temu jeszcze szybciej dokonasz właściwego wyboru funkcji oraz pozycji magazynowej. 

Prędkość 

Mechanizm drukujący pozwoli Ci bić rekordy w prędkości pracy. Kto pobije 48 mm na sekundę? Długość rolki 60 m sprawia, że papieru nie trzeba wymieniać tak często, jak w innych urządzeniach. Jeśli natomiast zajdzie już taka potrzeba, nie zakłóci ona pracy, gdyż potrwa kilka chwil. 

Dodatkowe funkcje 

Elzab Zeta umożliwia wystawianie faktur VAT, umieszczanie kodów kreskowych QR. Estetyczny paragon, który na długo pozostanie w pamięci Klienta, jest już w zasięgu! Zdefiniuj paragon według własnego stylu, gustu oraz potrzeb.   

Komunikacja na miarę XXI w. 

Drukarka posiada różnorodne interfejsy komunikacyjne, w tym RS-232 i USB i może być zakupiona w wersji z połączeniem bezprzewodowym Wi-Fi. Zeta może współpracować nie tylko z komputerem lub terminalem komputerowym, ale także z szufladą kasową. Jest ona kompatybilna z większością popularnych programów sprzedażowych jak Insoft PC-Market 7, Insert Subiekt Nexo i wiele innych. 

Zacznij zarządzać swoją sprzedażą w sposób, który zapewni Ci lepszą pozycję rynkową i przewagę konkurencyjną. 

zadzwoń