Przejdź do treści

Instalacja Sieci

Instalacja sieci LAN oraz WI-FI 

Trudno wyobrazić sobie efektywny rozwój przedsiębiorstwa bez sprawnie działającego internetu. Dlatego jedną z usług jakie oferujemy naszym Klientom, jest instalacja sieci LAN oraz WI-FI.  

Projektujemy, wykonujemy i wdrażamy sieci komputerowe, które są dostosowane do posiadanego przez Państwa sprzętu i oprogramowania. Dbamy o bezpieczeństwo, funkcjonalność oraz niezawodność sieci, co pozwoli Państwu na bezproblemową i szybką pracę.  

Sieci LAN oraz WI-FI – projektowanie, instalacja i konfiguracja 

Wykonujemy sieci komputerowe w technologiach przewodowych (Ethernet) oraz bezprzewodowych (WI-FI), dostosowując swoje działania w pełni indywidualnie do potrzeb Klienta. 

Działamy kompleksowo, zapewniając Państwu: 

 • tworzenie projektów sieci komputerowych, a także ich budowę lub rozbudowę, przy uwzględnieniu właściwej konfiguracji sprzętowej oraz programowej; 
 • wykonywanie okablowania oraz instalowanie wyposażenia niezbędnego do prawidłowego działania sieci, jak gniazda sieciowe, listwy maskujące czy szafy na urządzenia; 
 • konfigurowanie serwerów, wdrażanie usług sieciowych oraz instalowanie urządzeń sieciowych (w tym routerów czy hotspotów); 
 • integrowanie sieci LAN z infrastrukturą sieci telefonicznej czy WAN; 
 • analizowanie bieżącego stanu sieci, w celu jej efektywnej rozbudowy albo unowocześnienia; 
 • zabezpieczanie sieci LAN oraz WI-FI przed atakami z zewnątrz czy wirusami; 
 • dostarczanie najlepszych urządzeń sieciowych, które usprawnią Państwa pracę. 

Nasze działania poprzedzone są dokładną analizą potrzeb, specjalistycznymi pomiarami oraz selekcją urządzeń oraz technologii, które idealnie sprawdzą się w Państwa firmie lub instytucji.  

Dysponujemy doświadczoną i profesjonalną ekipą montażowo-serwisową, która zapewnia sprawne i efektywne działania – nawet w przypadku najbardziej skomplikowanych zleceń. 

Opieka techniczna i administrowanie sieci LAN oraz WI-FI 

Wdrożenie nowoczesnej, szybkiej i bezpiecznej sieci komputerowej to tylko początek. Aby pozostawała wydajna i niezawodna na przestrzeni wielu lat, oferujemy Państwu również kompleksową opiekę techniczną. Dzięki temu zarówno sieć LAN, jak i WI-FI będzie działać sprawnie i bezproblemowo, a w przypadku jakichkolwiek awarii nasi specjaliści będą do Państwa dyspozycji. 

W zakresie naszych usług znajdują się: 

 • kompleksowa opieka techniczna i błyskawiczne usuwanie wszelkiego rodzaju awarii; 
 • optymalizowanie działania sieci komputerowych oraz dodawanie nowych funkcjonalności i usług; 
 • wykonywanie kopii bezpieczeństwa, które pozwolą Państwu zabezpieczyć ważne dane przed niespodziewanym usunięciem; 
 • aktualizowanie oprogramowania urządzeń sieciowych i serwerów; 
 • audyty zabezpieczeń sieciowych; 
 • fachowe doradztwo. 

Wszystkie nasze działania opierają się na specjalistycznej wiedzy i doświadczeniu. Korzystamy z najlepszych urządzeń, narzędzi oraz programów, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o Państwa sieć komputerową w sposób kompleksowy. Zapewniamy przy tym w pełni indywidualne podejście, rzetelność i terminowość

Jeżeli więc chcecie Państwo korzystać z szybkiego i niezawodnego internetu oraz realizować swoje zadania bez żadnych przestojów – zapraszamy do kontaktu. 

zadzwoń