Przejdź do treści

K2 PAY

Abonament

K2 Pay Online 

Szukasz lekkiego i kompaktowego urządzenia, które zastąpi kasę fiskalną oraz terminal płatniczy? K2 Pay Online to najnowsza propozycja od firmy Elzab, która usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagającego przedsiębiorcę. 

Kontakt z CRK i bezpieczeństwo danych 

Kasoterminal Elzab posiada funkcje urządzenia fiskalnego online, może zatem płynnie przesyłać informacje do Centralnego Repozytorium Kas przez Wi-Fi lub GSM. K2 Pay współpracuje też przy zastosowaniu przewodu USB-C, dlatego bezproblemowo stanie się integralną częścią Twojego systemu informatycznego. Ponadto jego pamięć chroniona automatycznie zarchiwizuje dane ze sprzedaży fiskalnej. 

Bezproblemowe płatności elektroniczne  

Swoją wyjątkowość K2 Pay zawdzięcza nowoczesnemu, wysokowydajnemu terminalowi płatniczemu Verifone Carbon 5. Obsługuje on transakcje kartami, a także płatności elektroniczne, np. Google Pay. Zamawiając to urządzenie u nas, możesz wybrać jeden z dwóch planów abonamentowych oraz czas trwania umowy.  

Kasa jak smartfon 

K2 Pay jest wygodny w użytkowaniu dzięki czytelnemu, 5-calowemu panelowi dotykowemu o wysokiej rozdzielczości. Podstawą działania urządzenia jest system operacyjny Android oraz niezwykle praktyczna i wielofunkcyjna aplikacja sprzedażowo-płatnicza Moja Kasa Online. Kolejnym atutem jest biały ekran OLED, który wyświetla czytelne informacje na temat każdej transakcji. 

Precyzyjna identyfikacja w bazie 

Elzab K2 Pay może obsłużyć magazyn nawet do 500 000 PLU. Pozwala także na podzielenie produktów na dowolną liczbę grup. Dokładna i niebudząca wątpliwości identyfikacja jest możliwa dzięki zapisom na paragonie do 64 znaków.  

Drukowanie najwyższej klasy  

Kasoterminal Elzab ma zamontowany mechanizm termiczny do łatwego załadunku papieru. Technologia easy load to ogromna oszczędność czasu. Na K2 Pay wydrukujesz zarówno paragony, jak i potwierdzenia płatności z terminala. 

Miejsce pracy – dowolne 

Urządzenie 2 w 1 od Elzab kusi nie tylko eleganckim designem, ale również ergonomicznym kształtem i niską wagą. Dzięki niemu znakomicie nadaje się do komfortowej, mobilnej obsługi klientów. Dwa pojemne akumulatory zapewnią swobodną pracę bez niepotrzebnych przerw przez wiele godzin. 

K2 Pay Online to urządzenie dla mierzących wysoko miłośników innowacji w biznesie. Zadbaj, by znaleźć się w elitarnym gronie posiadaczy K2 Pay. 

zadzwoń