Przejdź do treści

Monitoring i Alarm

Monitoring i Alarm  

Bez względu na to, jakiej wielkości firmę prowadzisz, bardzo ważnym elementem jest bezpieczeństwo mienia, Twoje oraz pracowników. Oferowane przez nas systemy monitoringu oraz alarmy zadbają o pełną ochronę tego, co jest dla Ciebie ważne, byś mógł skupić się na swojej działalności. 

Monitoring 

Rejestracja obrazu z kamer to prosty sposób na to, aby odstraszyć potencjalnego włamywacza, móc szybko zareagować w niebezpiecznej sytuacji oraz zyskać dowody w sprawie ewentualnego przestępstwa. Wieloletnie doświadczenie w branży pozwala nam oferować najwyższej jakości produkty. Wiemy, co zdaje egzamin i jak optymalnie skonfigurować system kamer oraz rejestratorów do monitoringu, by działał bez zakłóceń i pozwalał efektywnie ochraniać obiekt. 

Korzyści z monitoringu 

Dobry monitoring zapewnia:  

  • zwiększenie bezpieczeństwa,  
  • zniechęcenie potencjalnych włamywaczy, 
  • ochronę mienia,  
  • kontrolę posesji podczas nieobecności,  
  • zabezpieczenie przed wstępem osób niepowołanych,  
  • kontrolę pracowników.  

Oferta firmy Program 

Naszą specjalnością są kompleksowe rozwiązania systemów monitoringu w mieszkaniach, domach, obiektach przemysłowych, handlowych, firmach oraz instytucjach. Proponujemy klientom rozwiązania idealnie dopasowane do ich potrzeb oraz możliwości. Doskonale wiemy, że idealny system ma być niezawodny, prosty w użyciu i wygodny w obsłudze – tylko taki można u nas otrzymać. Dzięki naszym kontaktom z renomowanymi producentami mamy dostęp wyłącznie do najlepszego jakościowo sprzętu, który posiada wszystkie niezbędne homologacje oraz atesty. Zebrane w naszym sklepie nowoczesne urządzenia i akcesoria do monitoringu sieciowego bądź analogowego firm takich jak Internec, Hikvision oraz Dahua to gwarancja najwyżej jakości. W naszej ofercie znajdują się kamery kopułowe, tubowe i obrotowe o najlepszych parametrach pod kątem wytrzymałości oraz wydajności. 

W zakres naszej działalności wchodzi również pomoc w zaprojektowaniu oraz doborze elementów systemu do konkretnego budynku, a także warunków, w jakich będą one pracować. Sprzedajemy, montujemy i konfigurujemy systemy do monitoringu IP oraz analogowego. Tak szeroka i różnorodna oferta stanowi gwarancję zadowolenia naszych Klientów. Dodatkowym atutem są także konkurencyjne ceny oraz profesjonalne doradztwo

Systemy alarmowe 

Zachęcamy do uzupełniania monitoringu nowoczesnym systemem alarmowym. Dzięki temu uzyskać można kompleksowy system ochrony domu bądź firmy, który zapewni poczucie bezpieczeństwa i spokój

Rodzaje systemów antywłamaniowych 

Ze względu na rodzaj połączenia między urządzeniami w ramach systemu, wyróżniamy trzy typy instalacji alarmowych:  

  • przewodowy, 
  • bezprzewodowy, 
  • hybrydowy – łączący cechy dwóch poprzednich. 

Pierwszy z nich wymaga odpowiedniego okablowania, dlatego najlepiej instalować go w trakcie budowy domu. Alarm bezprzewodowy jest polecany w gotowych obiektach, natomiast typ pośredni jest stosowany w obiektach handlowych, usługowych i produkcyjnych. 

Produkty nowej generacji dla każdego 

W ramach konfigurowania systemów zabezpieczających do użytku prywatnego bądź komercyjnego proponujemy uznane w branży alarmy i systemy alarmowe SATEL. Są to nowoczesne rozwiązania służące do budowy rozmaitych instalacji zabezpieczających. Wśród nich znajdują się urządzenia serii Integra (współpracujące z urządzeniami bezprzewodowymi systemu ABAX 2), które spełniają najwyższe normy bezpieczeństwa. Do instalacji małych oraz średnich rekomendujemy serię Versa (kompatybilną z urządzeniami bezprzewodowymi systemu ABAX 2). Linia Perfecta to najprostszy system oferujący rozwiązania przewodowe oraz bezprzewodowe. Zapewnia współpracę z urządzeniami bezprzewodowymi systemu MICRA.  

Korzystna cenowo jest opcja kompaktowego modułu Micra. Zapewnia on mobilność instalacji, więc zda egzamin w przypadku konieczności tymczasowego zabezpieczenia np. placu budowy.  

Asortyment firmy 

Pragniemy dostarczać naszym Klientom rozwiązania, które będą spełniały najbardziej specyficzne wymagania oraz posiadały wszystkie pożądane funkcje, dlatego nasza oferta stale podlega rozszerzaniu. Oferujemy kompletne zestawy alarmowe lub poszczególne elementy takie jak centrale, obudowy, czujki dualne MW+PIR oraz PIR, wewnętrzne bariery, sygnalizatory czy manipulatory.  

Na życzenie Klienta możemy konfigurować centralę tak, aby można było nią zarządzać z poziomu aplikacji w telefonie. Dodatkowe dostępne udogodnienia to powiadomienia SMS, integracja z systemem monitoringu, bądź obsługa przez pilota. 

Dlaczego warto z nami współpracować? 

Rosnące wymagania w zakresie ochrony budynków i obiektów wymuszają stosowanie najwyższej klasy zabezpieczeń. W kwestii bezpieczeństwa ludzi oraz mienia nie ma miejsca na żadne kompromisy. Jeżeli szukasz profesjonalnych i niezawodnych produktów do budowy alarmu, skorzystaj z naszej oferty i stwórz z nami skuteczny system. Profesjonalnie zainstalowane oraz skonfigurowane zabezpieczenie zagwarantuje spokój i komfort przez 24 godziny na dobę. 

Zachęcamy do skorzystania z proponowanych przez nas rozwiązań do stworzenia własnego systemu monitorującego oraz alarmowego. Zapewniamy pełne wsparcie na każdym etapie współpracy. Zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami. 

Twoje bezpieczeństwo to nasz priorytet! 

zadzwoń