Przejdź do treści

Novitus Link Online

Wersja Wi-Fi

Novitus Link Online to wiele funkcjonalności zamkniętych w solidnej i nowoczesnej obudowie. To kasa, z której pracy będziesz w 100% zadowolony. 

Obsługa Centralnego Repozytorium Kas 

Novitus Link Online zapewnia przedsiębiorcom automatyczne przekazywanie danych do CRK. W podstawowej wersji urządzenie po podłączeniu do sieci LAN wysyła informacje przewodowo. Posiada także inne porty komunikacyjne jak: 3 x USB, RS-232, port szuflady kasowej. Istnieje opcja zakupu kasy z bezprzewodową łącznością za pomocą Wi-Fi lub modemu GSM. Ponadto kasa Novitus jest kompatybilna z różnego rodzaju terminalami płatniczymi, skanerami, wagami czy czytnikami. 

Pojemna baza 

Nawet przy dużym magazynie i zróżnicowanej ofercie kasa Novitus obsłuży sprzedaż perfekcyjnie. W Link Online można zaprogramować do 20 000 PLU, a produkty lub usługi podzielić na 100 grup. Ułatwi to przydzielanie rabatów lub przypisywanie promocji do konkretnych pozycji. Długie opisy (do 40 znaków + 3 linie opisu) gwarantują bezbłędne pobieranie produktów z magazynu i wprowadzanie do sprzedaży.  

Użyteczne rozwiązania  

Urządzenie posiada pamięć chronioną, która zapewni bezpieczne archiwizowanie kopii paragonów w formie cyfrowej. Ponadto, Link Online współpracuje z NoviCloud, czyli aplikacją autorską firmy Novitus, która umożliwia sterowanie kasą zdalnie z poziomu przeglądarki internetowej. Japoński mechanizm drukujący pozwala na osiąganie zdumiewających prędkości wydruku oraz cechuje się wysokimi parametrami pracy. Wymiana rolki termicznej zajmuje jedynie kilka sekund.  

Paragon jako wizytówka 

Z pomocą kasy wydrukujesz paragon z logotypem Twojej firmy, NIP-em klienta czy dodatkową grafiką. Zyskasz nowe możliwości reklamy i promocji z pomocą spersonalizowanych biletów, bonów, informacji o promocjach i wielu innych dokumentów

Technologia wysokiej klasy  

Urządzenie posiada 32-bitowy procesor 524 MHz, pojemną pamięć wewnętrzną i 256 MB pamięci operacyjnej. Wygodę pracy zapewniają dwa nowoczesne graficzne i podświetlane ekrany oraz klawiatura z estetycznymi przyciskami funkcyjnymi. 

Kompaktowa i solidna  

Producent gwarantuje wysoką wytrzymałość na intensywne użytkowanie oraz szczelność obudowy, której 3 kolory do wyboru uprzyjemnią wykonywanie codziennych obowiązków. 

To naprawdę znakomita propozycja dla Twojego biznesu. 

zadzwoń