Przejdź do treści

Novitus Nano 2 Online

Wersja Wi-Fi

Nowa technologia w służbie Twojego biznesu jest już dostępna na wyciągnięcie ręki.  Będziesz zaskoczony jak inwestycja w innowacyjne rozwiązania może podnieść komfort prowadzenia działalności. 

Łączność  

Nano 2 od firmy Novitus to jedna z najmniejszych kas fiskalnych na rynku, która spełnia standardy urządzenia typu online. W standardzie gwarantuje przesyłanie danych do Centralnego Repozytorium Kas przez sieć Wi-Fi (opcja) lub złącze Ethernet. Atutem kasy jest dostęp do aplikacji NoviCloud, która pozwoli Ci na zdalne zarządzanie firmą z poziomu przeglądarki internetowej. Dodatkowo kasa będzie łączyła się z komputerem, skanerem kodów, czy terminalem do kart płatniczych. 

Obszerna baza PLU 

Kasa fiskalna Novitus potrafi obsłużyć maksymalnie 20 000 pozycji towarowych podzielonych na 100 grup towarowych. Wielkim udogodnieniem dla sprzedawcy jest jednoznaczna identyfikacja asortymentu za pomocą opisu do 40 znaków, co przyspiesza pracę oraz eliminuje błędy.  

Wiele opcji wydruku 

W kasie rejestrującej Nano 2 Online zainstalowano wytrzymałą technologię wydruku termicznego. Mechanizm Fujitsu FTP 628 bardzo szybko emituje czytelne i estetyczne paragony, a także FV uproszczone zawierające NIP klienta. Każdy dokument zakupu możesz wyróżnić za pomocą logo lub grafiki. Z wymianą rolki poradzi sobie nawet osoba, która robi to po raz pierwszy w życiu 

Usługi  

Kasa fiskalna Novitus będzie idealnym rozwiązaniem dla właścicieli firm, którym zależy na sprzedaży biletów, obsłudze usług czasowych, rozliczaniu opakowań zwrotnych i kaucji oraz zaliczek. Jak widać, ma ona szereg unikalnych funkcji, do których należą także przypomnienia o raportach dobowych i przeglądach kasy.  

Wydajna bateria 

Kompaktowe wymiary to nie wszystkie atuty Nano 2 Online. Należy do nich również wzmocniona obudowa odporna na częste przemieszczanie. Kasa może bowiem pracować, gdzie tylko jej potrzebujesz dzięki wydajnemu akumulatorowi

Już najwyższy czas przenieść swoją firmę na nowy poziom zarządzania i pracy na własnych zasadach. 

zadzwoń