Przejdź do treści

Posnet Bingo Max Online

Wersja Wi-FI

Posnet Bingo Max Online 

Posnet Bingo Max Online to wyjątkowo prosta w obsłudze i niezawodna kasa fiskalna, na której można zawsze polegać. Gdy postawisz na Posnet Bingo Max Online, możesz tylko zyskać!  

Komunikacja i przesyłanie danych 

Ta nowoczesna kasa zapewnia wygodę transmitowania danych do Centralnego Repozytorium Kas. Nie musisz martwić się obowiązkiem raportowania do CRK. Bingo Max zrobi to za Ciebie przez łącze Ethernet, 3 x RS-232 lub przez USB. W wersji rozszerzonej obsługiwane są interfejsy Wi-Fi lub modem GSM. Pozwoli to na swobodną współpracę z komputerem, wagą, terminalem, czy drukarką. 

Ochrona informacji 

Firma Posnet wyposażyła swój model Bingo Max Online w pamięć chronioną, w której zapisywane są istotne informacje o przeprowadzonych transakcjach np. kopie paragonów fiskalnych. W tak prosty sposób pozbędziesz się zalegających wszędzie rolek papieru termicznego i zapewnisz bezpieczeństwo danym sprzedażowym swojej firmy.   

Liczne możliwości 

Masz bogaty i różnorodny asortyment? Urządzenie fiskalne Bingo Max umożliwi ci zaprogramowanie aż 10 000 kodów PLU, które pogrupujesz nawet w 100 kategorii. Ponadto Twoje paragony będą czytelne, estetyczne oraz będą rzetelnie informowały o sprzedawanych towarach dzięki opisom składającym się z 40 znaków

Przyjazny interfejs  

Intuicyjne w obsłudze i estetyczne ekrany graficzne wyświetlają bieżące informacje dla sprzedawcy oraz klienta. Bingo Max Online posiada również tradycyjną klawiaturę z 42 skrótami klawiszowymi do zastosowania w trybie szybkiej sprzedaży. Przyda się on do błyskawicznej obsługi, gdy kolejka do kasy niespodziewanie się wydłuży. 

Unikalne paragony  

Wydajna, funkcjonalna i prosta w obsłudze technologia wydruku pozwala bić rekordy w prędkości. 16 linii na sekundę to wynik godny uwagi. Dodatkowo instalacja rolki papieru termicznego również przebiega błyskawicznie. Z kasą Bingo Max Online możesz wyróżnić swój paragon specjalnym nagłówkiem z logo firmy lub z informacją o promocji. Wystawisz też bez problemu na życzenie klienta paragon z NIP-em nabywcy, czyli FV uproszczoną.  

Kasa rejestrująca Bingo Max Online to maximum korzyści. Wykorzystaj jej możliwości i rozwijaj swój biznes.   

zadzwoń