Przejdź do treści

Posnet Ergo Online

Wersja Podstawowa

Wersja WI-FI

Wersja GSM + sim

POSNET ERGO Online 

Jedną z najczęściej wybieranych kas fiskalnych na rynku jest Posnet ERGO Online. Swoją popularność zawdzięcza ona przemyślanej budowie, solidnemu wykonaniu oraz szerokim możliwościom rozbudowy.  

Drukarka, która rośnie razem z firmą 

Urządzenie można zakupić w opcji ze zwiększoną pojemnością bazy towarowej pozwalającej na zarejestrowanie 4 000, 6 000 lub 8 000 PLU. Z ERGO Online Twoją wizytówką będą czytelne i precyzyjne opisy na paragonach. Urządzenie pozwala bowiem na zdefiniowanie nazwy do 40 znaków. Kiedy pojawi się potrzeba, drukarkę można rozbudować o interfejs Bluetooth, Wi-Fi bądź modem 3G

Bank pamięci 

Drukarka polskiej firmy Posnet ma łatwą w obsłudze, miłą w dotyku klawiaturę alfanumeryczną. W tym modelu wszelkie dane o zrealizowanych wydrukach są zapisywane we wbudowanej pamięci chronionej. Użyteczny moduł do tworzenia elektronicznej kopii paragonów fiskalnych sprawia, że nie muszą już Państwo martwić się archiwizowaniem zużytych rolek w formie fizycznej. Zapis na płycie DVD lub pendrive daje gwarancję bezpieczeństwa istotnych danych, chroni przed przypadkowym zniszczeniem lub kradzieżą. To nie tylko wygoda, ale i oszczędność miejsca, czasu oraz materiałów eksploatacyjnych.

Ważenie i liczenie 

Posnet Ergo można również zintegrować z wagą, co będzie przydatne w przypadku konieczności prowadzenia sprzedaży oraz wykonywania pomiarów. Szalka dołączana do modelu waży towary o masie do 15 kg, z dokładnością 5 g.  

Liczne możliwości 

Standardowo urządzenie jest wyposażone w złącze komunikacyjne USB oraz obsługuje szufladę na pieniądze. Można też wydrukować NIP nabywcy na paragonie, co przy kwocie do 450 zł pozwala wykorzystać paragon jako uproszczoną fakturę. Klawiatura z 27 klawiszami funkcyjnymi pozwala na ustawienie szybkiej sprzedaży popularnych towarów lub usług.  

Prędkość i wydajność 

Kasa Posnet została wyposażona w wydajny i niezawodny mechanizm drukujący. Model Ergo pozwala na wydruk 20 linii/s. Rekomendowany rozmiar papieru to 57 mm szerokości i 30 m długości. Urządzenie może być zasilane sieciowo lub przy użyciu akumulatora o mocy 2150 mAh, który pozwoli na wydruk około 8 000 dokumentów

Estetyka 

Producent zadbał o staranne wykonanie z dbałością o każdy detal. Kasa prezentuje się niezwykle elegancko i nowocześnie. Urządzenie daje możliwość skonfigurowania czarno-białej grafiki w nagłówku i stopce wydruku, co można wykorzystać jako reklamę lub narzędzie do budowanie relacji z klientem. Urządzenie zostało wyposażone w 2 czytelne ekrany graficzne, które wyświetlają informacje o transakcji. 

Kasa Posnet Ergo to perfekcyjne połączenie wytrzymałości, funkcjonalności oraz oryginalnego designu oferujące usługi szyte na miarę współczesnego przedsiębiorcy. 

Możliwości rozszerzenia moduł rozszerzenia II WI-FI

Dzięki modułowej konstrukcji, producent daje szerokie opcje dopasowania specyfiki kasy do aktualnych potrzeb przedsiębiorcy. W każdym momencie kasa Posnet Ergo może zostać doposażona w moduł rozszerzenia II, na który składa się: 

  • port USB 
  • 2x RS-232 
  • Wi-Fi 
  • Bluetooth 
  • port szuflady o napięciu: 6 V, 12 V, 18 V i 24 V. 

W bardzo korzystnej cenie zyskają Państwo dodatkowe funkcjonalności, które usprawnią wykonywanie codziennych czynności oraz pozwolą na pełniejsze wykorzystanie potencjału tkwiącego w zakupionej kasie fiskalnej.  

Możliwości rozszerzenia moduł rozszerzenia III GSM

Producent w drukarce fiskalnej Posnet ERGO udostępnił także rozszerzenie III, z dodatkowymi portami komunikacyjnymi dostępnymi w zależności od Państwa potrzeb. Moduł III obejmuje: 

  • port USB 
  • 2 x RS-232 
  • modem 3G 
  • port szuflady wielonapięciowej. 

Atutem tego rozwiązania jest możliwość wzbogacania drukarki o nowe bezprzewodowe technologie w każdym momencie. 

Dzięki owocnej współpracy z firmą Posnet jesteśmy w stanie zaproponować Państwu konkurencyjne ceny modułów rozszerzenia oraz gwarantować ich 100% oryginalność. Mając tak szerokie możliwości dopasowania do indywidualnych potrzeb, drukarka ta będzie niezawodnym wsparciem procesów sprzedaży przez wiele lat rozwoju Państwa firmy. 

zadzwoń