Przejdź do treści

Posnet Mobile Online

Wersja WI-FI

Posnet Mobile Online 

Kompaktowa, wygodna kasa fiskalna o ciekawym designie pozwoli Ci obsługiwać Klientów jeszcze sprawniej niż dotychczas i prowadzić działalność na wysokim poziomie wydajności.  

Komunikacja z CRK 

Po pierwsze kasa Mobile Online umożliwia wywiązywanie się z obowiązku nałożonego przez ustawodawcę i transmitowanie informacji do CRK przy użyciu komputera, modułu komunikacyjnego Wi-Fi/Bluetooth, a w wersji rozszerzonej z pomocą modemu 3G. 

Wyjątkowa estetyka 

Wymiary tego modelu wynoszą tylko szer. 86 x wys. 49 x dł.162 mm, a masa 400 g. Dla estetów firma Posnet przygotowała 2 kolory obudowy – jasną i ciemną. Sprawdź, która najlepiej wpasuje się w aranżację Twoich firmowych wnętrz.  

 

Pojemne baterie 

Niczym nieograniczoną pracę w różnych lokalizacjach ułatwi bardzo wydajna bateria litowo-jonowa, która starczy na swobodny wydruk do 50 000 linii. Urządzenie może być także zasilane przy użyciu instalacji samochodowej. 

Ułatwienia i osiągi 

Kasa Mobile Online ma zainstalowany nowoczesny mechanizm termiczny, który pozwala drukować paragony z prędkością 22 linii na sekundę! Mechanizm „drop in” zapewnia także szybką wymianę papieru termicznego, który lubi kończyć się w najmniej odpowiednich momentach. W pamięci urządzenia można zapisać do 4 000 unikalnych pozycji w bazie PLU i pogrupować je w 16 kategorii. Kolejnym udogodnieniem są 2 podświetlane ekrany pozwalające sprzedającemu i klientowi na kontrolę bieżącej transakcji, a klawisze na klawiaturze można programować i wykorzystać w trybie szybkiej pracy. 

Zdumiewająca pamięć 

Zakończ pracochłonne archiwizowanie starych rolek termicznych. Kasa Posnet zrobi to za Ciebie. Wszystko będziesz miał zapisane w formie cyfrowej, bezpieczne i uporządkowane. 

Unikalne paragony 

Chcesz wyróżnić się na tle konkurencji? Nic prostszego. Kasa Posnet Mobile Online zaskoczy Twoich klientów estetycznym wydrukiem z logo Twojej firmy lub informacjami o rabatach. Dodatkowym atutem jest możliwość wystawienia faktury uproszczonej z NIP-em klienta

Kasa online Posnet może działać z różnymi elementami systemu informatycznego w Twojej firmie. Inwestując w kasę, zyskujesz wielofunkcyjne wsparcie dla swojej sprzedaży. 

zadzwoń