Przejdź do treści

Posnet Thermal HD Online 

Wersja Standardowa

Posnet Thermal HD Online 

Potrzebujesz nowoczesnej, wygodnej i ekonomicznej drukarki fiskalnej? Sprawdź innowacyjne rozwiązanie od firmy Posnet i zachwyć się jej funkcjonalnością oraz zdumiewającymi parametrami. 

Sam zysk 

Drukarka Posnet Thermal HD to urządzenie łączące w sobie wiele zalet drukarki oraz urządzenia online. Oznacza to nie tylko oszczędność miejsca, lepszą organizację oraz estetykę w biurze, ale również niższe koszty.  

Techniczne możliwości 

Drukarka Posnet posiada różne interfejsy i protokoły komunikacyjne, przez co zapewnia płynną współpracę z komputerami PC, nowoczesnym oprogramowaniem, szufladami kasowymi oraz terminalami. Możesz wybrać jedną z trzech wersji – z ekranem standardowym, wolnostojącym lub podwieszanym. Poza tym Thermal HD Online działa w pozycji poziomej lub pionowej. 

Komunikacja 

Za pomocą drukarki Thermal HD Online prześlesz automatycznie dane do Centralnego Repozytorium Kas przez USB lub przez Ethernet.  

Archiwizacja 

Thermal HD to brak niezliczonej ilości rolek termicznych, które każdy sprzedawca zobowiązany jest przechować. Archiwizuj nowocześnie i zbieraj informacje cyfrowe. Wszelkie dane o obrocie fiskalnym będą dostępne na karcie pamięci SD lub dowolnym nośniku jak pendrive czy płyta DVD. 

Rekordowe osiągi  

Innowacyjny mechanizm drukujący pozwala emitować paragony z zawrotną prędkością 47 linii na sekundę! Drukarka ma również wygodny system wymiany papieru, dzięki któremu nową rolkę zainstalujesz w kilka sekund. W standardzie otrzymasz ułatwiający pracę obcinacz paragonów. Już nigdy koniec rolki Cię nie zaskoczy. Specjalna dioda poinformuje o zbliżającej się wymianie.  

Kreatywna reklama 

Drukowanie kodów 2D i grafik na paragonach, fakturach VAT czy wydrukach niefiskalnych to Twoje marzenie? Posnet Thermal HD wie jak je urzeczywistnić i to w eleganckim stylu.  

Liczebność nie ma znaczenia 

Dla drukarki Poset nie ma rzeczy niemożliwych. Zaprowadzi porządek w liczącym nawet 250 000 pozycji magazynie, a dokładne opisy do 56 znaków oraz opcjonalny wiersz zapewnią bezproblemowe i łatwe odszukiwanie produktów. 

Wybór należy do Ciebie 

Jeśli potrzebujesz dwóch szerokości papieru w swojej działalności, Posnet Thermal nie będzie miał z tym żadnego problemu. Możesz zastosować zarówno papier 57, jak i 80 mm. Bez względu na wybraną szerokość wypełnisz obowiązek jednoznacznej identyfikacji asortymentu.  

Posnet Thermal HD to więcej niż drukarka, to więcej niż możesz sobie wyobrazić! 

zadzwoń