Przejdź do treści

Posnet Thermal XL2 

Wersja Standardowa

Jest to drukarka do zadań specjalnych. Zapoznaj się z jej dokładnym opisem, a zapragniesz ją mieć dla wspierania swojego biznesu w sposób nowoczesny, sprawdzony i skuteczny. 

Transmisja danych 

Drukarka Posnet pozwala na wybór sposobu, w jaki będzie przebiegała komunikacja z CRK. Do dyspozycji użytkownika jest złącze LAN bądź wersja z modułem Wi-Fi. Nie ma możliwości rozbudowy. 

Drukarka o wielu twarzach 

Urządzenie posiada kilka wariantów konstrukcyjnych. Możesz zdecydować się na ekran alfanumeryczny: 

  • standardowy LCD 
  • wolnostojący LCD 
  • podwieszany LCD 
  • kompaktowy OLED 

Wybierz ten, który będzie dla Ciebie bardziej praktyczny. 

Pamięć chroniona  

Zamiast magazynu pełnego zużytych rolek fiskalnych masz do dyspozycji kartę, na której w formie cyfrowej zapisywane są dane z zarejestrowanej sprzedaży. W razie potrzeby możesz zarchiwizować informacje na płycie DVD lub na dysku komputera.  

Niespotykane parametry 

Zamontowany tutaj mechanizm wydruku termicznego gwarantuje niezwykłe osiągi np. tempo wystawiania paragonów 47 linii/s! Wyjątkowo w Thermal XL2 Online możesz wybrać preferowaną szerokość rolki – 57 bądź 80 mm. Nie musisz obawiać się instalacji papieru – zajmie ona kilka sekund i nie przysporzy żadnych trudności nawet początkującym sprzedawcom. 

Duże wsparcie 

Drukarka zapewnia jednoznaczną identyfikację bardzo dużego asortymentu do 250 000 produktów lub usług! Drukowane paragony pomimo nadania szczegółowych nazw będą zawsze czytelne dla klienta, a sprzedawca jednoznacznie zidentyfikuje zamówiony produkt w magazynie. 

Dodatkowe opcje 

Urządzenie pozwala na wydrukowanie dowodu sprzedaży z NIP-em nabywcy, kodem kreskowym, czy logo firmy. Na uwagę zasługuje opcja formatowania czcionek, wystawiania faktur VAT i innych dokumentów niefiskalnych. Co ciekawe, urządzenie działa w pozycji poziomej bądź pionowej

Łącza i komunikacja 

Posnet Thermal XL2 bez problemu wkomponujesz do swojego systemu informatycznego. Drukarka ma możliwość tunelowania portów COM, co może okazać się przydatne w przypadku konieczności podłączenia np. wagi. Thermal XL2. Online jest kompatybilna z większością programów sprzedażowych.  

Postaw na elegancję, solidność i wydajność w swoim miejscu pracy. Podkreśl swoją klasę jako przedsiębiorca.  

zadzwoń