Przejdź do treści

Posnet Trio online 

Wersja WI-FI

Trio Online od polskiego producenta Posnet jest nowoczesną drukarką fiskalną nowej generacji. Zapewni wydajną i nieprzerwaną pracę, a także szereg udogodnień, które przeniosą jakość Twojej sprzedaży na wyższy poziom. 

Obowiązki wobec CRK 

Z Posnet Trio Online przetransferujesz dane do Centralnego Repozytorium Kas. W standardzie dane wysyłane są przez komputer z dostępem do Internetu przy pomocy portu USB. Natomiast w wariancie z modułem Wi-Fi drukarka może także łączyć się z CRK bezprzewodowo.  

Atutem Posnet Trio jest kompatybilność z większością popularnych programów sprzedażowych dla firm. Model nie ma budowy modułowej.  

Integracja 

Drukarkę wyróżnia opcjonalny uchwyt do smartfona lub tabletu i pełna integracja z tymi urządzeniami. Pozwoli to na sprawne oraz wygodne zarządzanie sprzedażą, a także będzie ciekawym wyróżnikiem firmy. 

Dane chronione 

Drukarka Trio Online pozwoli sprostać obowiązkowi archiwizacji sprzedaży fiskalnej w nowoczesny sposób. W urządzeniu zainstalowano pamięć chronioną, w której automatycznie zapisywane są dane o obrocie. Dzięki urządzeniu masz również dostęp do uporządkowanej historii sprzedaży, którą możesz wykorzystać do analizy lub kontroli oraz zabezpieczyć na dysku twardym komputera. 

Ogromna pojemność bazy  

Na szybkość wystawiania paragonów ma wpływ m.in. jednoznaczna identyfikacja produktów lub usług. Drukarka Posnet Trio Online pomieści nawet 250 000 PLU, a precyzyjne opisy długości do 80 znaków i dodatkową linią opisu sprawią, że sprzedający błyskawicznie znajdzie potrzebną pozycję z ogromnego magazynu.  

Użyteczne i sprawne mechanizmy 

Sprawdzony i bardzo wydajny mechanizm termiczny pozwala na wydruk z szybkością do 30 linii/s. Instalacja rolki papieru o długości 30 m odbywa się bardzo szybko i intuicyjnie. Dzięki temu wymiana papieru nie zajmie dłużej niż kilka sekund, nawet gdy robisz to po raz pierwszy. 

Wielozadaniowość 

Na urządzeniu wystawisz zarówno paragony dla klientów indywidualnych, faktury VAT, jak i dokumenty niefiskalne, np. kupony rabatowe z kodem 2D oraz NIP-em klienta. 

Swoboda działania 

Sprzedaż na drukarce fiskalnej może być prowadzona daleko od źródła zasilania.  Bateria o pojemności 2 150 mAh zapewnia nieprzerwany wydruk do 60 000 wierszy

Posnet Trio Online oferuje wszystko, czego potrzebuje nowoczesna firma XXI w.  

zadzwoń