Przejdź do treści

POSPAY ONLINE

Koszt urządzenia

Abonament za terminal

Pospay online 

Już czas wyprzedzić konkurencję o krok. Pospay online zagwarantuje Ci wiele korzyści oraz przewagę na rynku opartą na niespotykanym poziomie obsługi. 

Wielozadaniowe wsparcie 

Pospay Online składa się z urządzenia fiskalnego, terminala płatniczego Smart D220, specjalnej aplikacji oraz programu do akceptowania transakcji elektronicznych.  

Kasa i drukarka 

Pospay Online posiada 2 tryby pracy: kasowy oraz drukarkowy. Kasa jest w stanie obsłużyć 4 000 pozycji towarowych, a jako drukarka urządzenie będzie współpracowało z oprogramowaniem sprzedażowym, które uporządkuje do 100 000 PLU. Niezależnie od wersji aplikacji, kasoterminal oznacza porządek w bazie towarowej oraz sprawne zarządzanie magazynem. 

CRK na wyciągnięcie ręki 

Kasoterminal Posnet bezbłędnie i szybko przetransmituje wymagane dane do serwerów Ministerstwa Finansów przez Wi-Fi lub przy użyciu modemu GSM.  

Dane w pamięci 

Pospay Online został wyposażony w praktyczną i pojemną pamięć chronioną, która zapewnia bezpieczne archiwizowanie dokumentacji sprzedażowej w formie cyfrowej. 

Ekran dotykowy 

Terminal do kart płatniczych posiada 4” kolorowy panel dotykowy o rozdzielczości 480 x 800 pikseli. Czyni to obsługę urządzenia intuicyjną, a pracę wydajną nawet dla początkujących.   

Aplikacja  

Dużym atutem tego nowoczesnego urządzenia 2 w 1 jest aplikacja sprzedażowa, która pozwala na zarządzanie, analizowanie oraz kontrolę nad prowadzonymi transakcjami. Poza tym można ją szybko dopasować do specyfiki swojej branży i bezproblemowo aktualizować.  

Szybkość i wygoda 

Terminal D220 zapewnia ultraszybkie przyjmowanie płatności elektronicznych. Urządzenie obsługuje zarówno smartfony z Google Pay, Apple Pay czy BLIK, jak i różnego rodzaju karty zbliżeniowe np. Visa, Master Card. Warto zaznaczyć, że oprogramowanie pochodzi od renomowanej firmy eService, co gwarantuje jego wysoką jakość i bezawaryjność. 

Praca tam, gdzie potrzeba 

Ten model kasoterminala posiada 2 akumulatory (6 800 mAh oraz 3 050 mAh), które pozwalają na długi czas działania poza dostępem do zasilania, dlatego można go stosować w działalności wymagającej mobilnej obsługi.  

Zapraszamy do nas, gdzie sprawnie i na dogodnych warunkach podpiszesz umowę. Daj się zaskoczyć temu niewielkiemu urządzeniu, w którym drzemią ogromne możliwości do prowadzenia biznesu na naprawdę wysokim poziomie

zadzwoń