Przejdź do treści

O nas

PROGRAM to dynamicznie rozwijająca się od 1990 roku firma z branży IT. Naszym priorytetem jest kompleksowa informatyzacja przedsiębiorstw, sklepów, urzędów administracji państwowej oraz oświaty. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam dziś efektywnie działać w zakresie obsługi serwisowej urządzeń i wsparcia technicznego. Z licznymi sukcesami realizujemy zadania o różnych stopniach trudności i zaawansowania. Nie boimy się wyzwań. Do każdego zlecenia podchodzimy z pełnym zaangażowaniem. Wsłuchujemy się w potrzeby Klientów i staramy się dostarczać usługi oraz produkty odpowiadające w pełni ich oczekiwaniom, a także możliwościom. Po gruntownej analizie i identyfikacji potrzeb gwarantujemy terminową realizację oraz sprawną obsługę, a także doradztwo w zakresie wyboru optymalnych rozwiązań dla Państwa firmy. Najwyższy możliwy poziom obsługi jest dla nas priorytetem i głównym elementem prowadzonej w firmie polityki jakości

Nasza kadra to sami starannie wyselekcjonowani specjaliści, doświadczeni informatycy oraz programiści, którzy systematycznie podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają kolejne certyfikaty. Dzięki temu stale możemy poszerzać zakres naszej oferty, by odpowiadała rosnącym wymaganiom współczesnych przedsiębiorców

Dbamy o relacje partnerskie z producentami najnowocześniejszych rozwiązań informatycznych. Współpraca ta daje nam dostęp do najnowszych technologii w korzystnych cenach oraz możliwość szerokiego wsparcia kompetencyjnego. Dzięki temu nasi Klienci mogą otrzymywać produkty i usługi na najwyższym światowym poziomie.  

Zapewniamy niezawodną INTEGRACJĘ działań i usług wykonywanych na potrzeby sieci sklepów począwszy od jednolitych systemów sprzedaży, poprzez ogólnopolski serwis, centralny system zbierania danych, standaryzowanie systemów nadzoru wizyjnego, czy zabezpieczeń antykradzieżowych, ujednolicenie wizualizacji oraz wyposażenia, aż po dostarczanie wszelkich elementów niezbędnych do funkcjonowania placówki handlowej jak wagi, kasy fiskalne, drukarki, czytniki oraz terminale. Od 20 lat obsługujemy pod kątem informatycznym największe sieci handlowe w Polsce, a także zbieramy same pozytywne rekomendacje oraz poszerzamy bazę zadowolonych Klientów w całym kraju. 

Swoją przewagę konkurencyjną budujemy na solidności oraz dostarczaniu towarów i usług jakości premium. Zapewniamy szybką dostawę, przejrzyste zasady współpracy oraz wysoką kulturę komunikacji. Nasze usługi wykonujemy zgodnie z wytycznymi Klienta, rzetelnie, z poszanowaniem najwyższych standardów. Nasi Klienci zawsze mogą liczyć na profesjonalny serwis oraz wsparcie techniczne w zakresie budowy optymalnego systemu informatycznego w firmie. 

U nas oferowane są jedynie niezawodne rozwiązania, z którymi skutecznie pokonasz wyzwania współczesnego rynku oraz wydobędziesz potencjał tkwiący w Twoim przedsiębiorstwie. Z nami można jedynie zyskać: sprawniejszą obsługę Klientów, oszczędność czasu, obniżkę kosztów, wzrost sprzedaży, bezpieczeństwa oraz łatwiejsze zarządzanie magazynem i wynikami finansowymi. 

Zapraszamy do współpracy! 

Kwalifikacje

Doświadczenie

Jakość

zadzwoń