Przejdź do treści

Oprogramowanie

Oprogramowanie 

W dobie coraz powszechniejszej cyfryzacji, trudno sobie wyobrazić jakąkolwiek instytucję czy firmę bez odpowiedniego sprzętu komputerowego i oprogramowania. W prowadzeniu działalności gospodarczej ważna jest przejrzystość, porządek oraz aktualne i rzetelne dane. Dotyczy to zarówno stanów magazynowych, kadr czy dokumentów księgowych. Jak można sobie to zapewnić nie angażując wielu zasobów? Warto stawiać na najnowsze rozwiązania i dać sobie szansę na wykorzystanie pełni potencjału firmy inwestując w nowoczesne oprogramowanie. 

Zalety oprogramowania dla firm 

Nowoczesne rozwiązania IT maksymalizują zysk i minimalizują koszty. Można więc powiedzieć, że zakup oprogramowania oznacza zwiększenie rentowności przedsiębiorstwa. Jeśli chcą Państwo: 

  • poprawić szybkość wymiany informacji (dane o stanie magazynowym, rezerwacjach, raportach, reklamacjach itp.) 
  • zautomatyzować wiele zadań i uwolnić zasoby  
  • optymalizować pracę zespołu 
  • usprawnić realizację zamówień  
  • zabezpieczyć dane 
  • łatwiej i szybciej podejmować trafne decyzje 

nasza oferta z pewnością odpowie na wszystkie te potrzeby. 

Wdrożenie odpowiedniego oprogramowania zapewni płynny przepływ informacji oraz poprawi efektywność pracy, a zatem i przychody. Zyska również wizerunek Państwa firmy w oczach klientów oraz kontrahentów.  

Oprogramowanie, na którym można polegać 

Nasza firma od wielu lat z powodzeniem sprzedaje oraz wdraża oprogramowanie od sprawdzonych producentów. Dajemy pewność 100% oryginalności i legalności wszystkich pakietów. Proponowane produkty IT cechuje łatwość obsługi, przejrzysty interfejs oraz ogromny potencjał do wykorzystania w wielu branżach. Wspieramy naszych klientów oferując również wysokiej klasy usługi serwisowe. Zawsze służymy praktycznymi wskazówkami oraz sprawdzonymi poradami. O prezentowanym oprogramowaniu wiemy naprawdę wszystko. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. 

Comarch ERP Optima

Comarch ERP Optima to program wspomagający zarządzanie nowoczesnym przedsiębiorstwem. Stanowi realne wsparcie w realizacji codziennych zadań. Jest dedykowany małym i średnim firmom z praktycznie każdej branży. Dzięki rozbudowanym algorytmom może wspierać różne obszary biznesowe. Program usprawnia wystawianie faktur, prowadzenie sklepu internetowego czy księgowanie dokumentów, a także obsługę płac. Z jego pomocą zyskasz również pełną kontrolę nad stanami magazynowymi oraz dostęp do analiz sprzedażowych. Comarch Optima to zintegrowanie rozwiązanie, które oferuje zwiększenie efektywności, wydajności oraz bezpieczeństwa prowadzonej działalności. Jego zaletą jest modułowość oraz elastyczność. Można go szybko i łatwo dostosować do specyfiki firmy oraz rosnących wymagań rynku. Oprogramowanie można zakupić zarówno w wersji online, jak i stacjonarnej. Jest to obecnie najlepsze zintegrowane narzędzie informatyczne na polskim rynku. 

Insert 

Subiekt GT to nowoczesny program do zarządzania sprzedażą oraz magazynem. Stanowi część linii InsertGT, do której należą narzędzia do zarządzania księgowością, kadrami i płacami (Gratyfikant GT, Gestor GT, Rachmistrz GT, Rewizor GT), a także moduł do zarządzania relacjami z klientami. Dzięki temu oprogramowaniu będą mogli Państwo obsługiwać wszystkie typy dokumentów handlowych i magazynowych, prowadzić kartoteki klientów oraz towarów. Doskonale służy do obsługi płatności kartą, a także faktur zaliczkowych oraz rezerwacji. Subiekt GT ma możliwość integracji z urządzeniami fiskalnymi. To oprogramowanie cieszące się popularnością od wielu lat uporządkuje wszystkie najważniejsze informacje dotyczące obrotu. Nic więc dziwnego, że jest on najczęściej wybieranym programem handlowym przez właścicieli małych firm w Polsce. Nowością jest proponowany przez nas Subiekt Nexo o większej ilości nowoczesnych rozwiązań i bardziej estetycznej oprawie graficznej. 

F.H.U. Kucharscy 

Sztandarowym produktem tej firmy jest program KC-Firma. Oferuje on automatyzację procesów związanych ze sprzedażą, gospodarką magazynową, finansami oraz księgowością, a także raportowaniem. Współpracuje z urządzeniami fiskalnymi, działa w sieci, obsługuje wiele magazynów. Wyróżnia go bezawaryjność, szybkie wdrożenie oraz łatwa obsługa. Znacznie zwiększy on efektywność funkcjonowania Państwa firmy, obniży koszty i zmniejszy liczbę błędów oraz opóźnień. Szereg użytecznych funkcjonalności oferują dodatkowe moduły takie jak: KC-Etykiety, KC-Analizy, KC-Menadżer, KC-Zadania. 

Insoft 

PC-market to niewątpliwie same korzyści dla dużej i małej firmy. Dzięki inwestycji w to zaawansowane oprogramowanie będą Państwo sprawniej zarządzać magazynem, dostawami, zakupami oraz sprzedażą. Umożliwia ono kontrolę nad stanem kasy, rozliczeniami z kontrahentami oraz całością wierzytelności i zobowiązań. Bez problemu pozwala obliczyć obrót, marżę oraz zysk. Remanent nie będzie już spędzał Państwu snu z powiek, ponieważ z PC-market da się go błyskawicznie i dokładnie przeprowadzić, tak samo jak projektowanie i drukowanie etykiet na towary. 

Wa-Pro 

Jeśli chcą Państwo zaoszczędzić czas i zwiększyć efektywność działania, poprawić jakość obsługi klientów, procesów zamówień, zarządzanie magazynem bądź sprzedażą – rekomendujemy program Wapro MAG. Pozwoli on zyskać pełną kontrolę finansów firmy oraz rozliczeń. Mniejszym przedsiębiorcom z kasami fiskalnymi Elzab firma Wa-Pro proponuje dedykowane oprogramowanie B2B mini MAG.  

Dlaczego warto podjąć z nami współpracę? 

Charakteryzuje nas solidność, dokładność i wysoki poziom świadczonych usług. Bazujemy na sprawdzonych dostawcach dlatego mamy pewność, że nasza oferta będzie spełniała wszystkie oczekiwania współczesnego przedsiębiorcy. 

zadzwoń